Hľadáme grafika

GRAFIK

Ahoj.

Zdraví ťa tím La Verde. Do nášho mladého a kreatívneho tímu hľadáme grafika. Baví ťa tvorba originálnych a predajných vizuálov, máš svoje portfólio a rád sa učíš nové veci? Čítaj ďalej, lebo máme pre teba skvelú ponuku.

 

Kto sme my?

Sme digitálna marketingová, reklamná a eventová agentúra v Martine, ktorá svojou prácou dáva najavo, že kvalita a kreativita sa dá nájsť aj na strednom Slovensku.   

Sme jednou z mála agentúr, ktorá ponúka klientovi vlastnú produkciu a komplexné služby pod jednou strechou. Rôzne aktivity spojené s marketingom teda nemusí outsoursovať na ďalšie firmy a agentúry.

Tvoríme weby, spravujeme sociálne siete, pracujeme na kreatívne, video a foto produkcii, vymýšľame stratégie, organizujeme eventy a konferencie…

„Fullservisové externé marketingové oddelenie k vašim službám.“ – La Verde s.r.o.

 

Kto u nás pracuje?

Nájdeš tu šikovných marketérov, social media manažéra, fotografov, web developera a event manažérov. Čo nás spája je chuť učiť sa, objavovať nové a hlavne túžba napredovať a neustále sa zlepšovať. Ak chceš vedieť ako vyzeráme, klikaj O nás a pozri si náš Instagram.

 

Čo od teba budeme očakávať?

Hľadáme full-time grafika, ktorý bude schopný uchopiť požiadavky klienta pevne do svojich rúk a v dohodnutom termíne odovzdať vypracovanú propagačnú grafiku na mieru a na vopred určené účely.

Musíš vedieť pracovať vo Photoshope a/alebo Ilustrátore a očakávame od teba vypracované portfólio tvojich prác, na základe ktorého uvidíme, či budeš vhodným adeptom na to, stať sa ďalším Lavengerom.

Očakávame však, že sa nebudeš báť nových výziev a v prípade potreby budeš ochotný podporiť svojich kolegov a tím, a že budeš mať záujem nazrieť aj do fachu svojich spolupracovníkov. Nemusíš sa teda báť, žeby ťa tu čakal jeden projekt a stereotyp.

 

S čím môžeš za svoju prácu počítať?

Áno, konečne sa dostaneme aj k finančnej odmene za tvoju prácu. Na začiatok ti ponúkame plat 770 € mesačne. Tvoja výplata sa ale bude odvíjať od tvojej snahy, kvality a efektivity práce či pracovnej morálky. V prípade nadštandardných pracovných výkonov na teba čaká aj funkčná štruktúra odmien.

Naša kancelária je vybavená nekončiacou zásobou kávy, organizujeme firemné raňajky, chodíme spolu na Lasergame a podnikáme aj iné aktivity.

Ponúkame ti flexibilný pracovný čas. Začať môžeš kedykoľvek medzi 7:00 – 9:00 ráno. K začiatku svojho dňa pripočítaj 8 hodín a hor sa domov. Deadliny sú však pre nás kľúčové a svoju prácu musíš odovzdávať načas.

 

Výber vhodných kandidátov

Vhodných kandidátov na pozíciu grafika budeme vyberať na základe portfólia, ktoré obdržíme. Do druhého kola pohovoru zoči voči pozveme len tých, ktorých portfólio naozaj zaujme. Ideálny nástup do práce je ASAP, teda hneď, no v prípade vážneho záujmu sa vieme aj dohodnúť.

Už teraz sa tešíme na portfólio tvojich prác, ďakujeme za tvoj čas a dúfame, že sa uvidíme na pohovore.

 

Svoje portfólio posielaj na: laverde@laverde.sk