Hľadáme junior wordpress developera

Ahoj.

Zdraví ťa tím La Verde. Do nášho mladého a kreatívneho tímu hľadáme juniora na wordpress. Máš skúsenosti s tvorbou a úpravou webov, nástrojmi na jeho správu a si schopný rýchlo sa učiť v dynamickom a kreatívnom prostredí? Určite čítaj ďalej, lebo máme pre teba skvelú ponuku.

 

Kto sme my?

Sme digitálna marketingová, reklamná a eventová agentúra v Martine, ktorá svojou prácou dáva najavo, že kvalita a kreativita sa dá nájsť aj na strednom Slovensku.   

Sme jednou z mála agentúr, ktorá ponúka klientovi vlastnú produkciu a komplexné služby pod jednou strechou. Rôzne aktivity spojené s digitálom teda nemusí outsourcovať z rôznych firiem a agentúr.

Tvoríme weby, spravujeme sociálne siete, pracujeme na kreatíve, video a foto produkcii, vymýšľame stratégie, organizujeme eventy a konferencie, …

„Fullservisové externé marketingové oddelenie k vašim službám.“ – La Verde s.r.o.

 

Kto u nás pracuje?

Ako sme už spomínali, u nás pracujú všetci odborníci pod jednou strechou a v jednom open office. Nájdeš tu šikovných grafikov, fotografov, marketérov či event manažérov. Čo nás ale spája je chuť učiť sa, objavovať nové a hlavne túžba napredovať a neustále sa zlepšovať.

Ak chceš vedieť ako vyzeráme, klikaj O nás a pozri si náš Instagram.

 

Čo očakávame od teba?

Hľadáme Junior WordPress Developera, ktorý preukáže znalosti v tomto open source, schopnosť rýchlo sa učiť, porozumieť systémom a bude zodpovedne pracovať na stránkach klientov.

Primárnou nutnosťou je znalosť WordPressu a jeho predchádzajúce využívanie – tvorba stránok, práca so šablónami, doplnkami atď… Výhodou sú znalosti HTML a CSS, a takisto veľkým plusom sú zvládnuté základy online marketingu, aby si vedel sám intuitívne riešiť, ktoré nástroje je potrebné prepojiť s webmi (Google Analytics, Facebok Pixel, Google Tag Manager, Hotjar a pod.) Nemusíš sa báť, žeby ťa tu čakal jeden projekt a stereotyp. Pracuješ na weboch viacerých klientov. Ak máš skúsenosti s riadením e-shopov, bude to pre teba veľkou výhodou.

Očakávame však, že sa nebudeš báť nových výziev a v prípade potreby budeš ochotný podporiť svojich kolegov a tím, a že budeš mať záujem nazrieť aj do fachu svojich spolupracovníkov.

 

S čím môžeš za svoju prácu počítať?

Áno, konečne sa dostaneme aj k finančnej odmene za tvoju prácu. Na začiatok ti ponúkame plat 770 € mesačne v prípade, že máš záujem pracovať u nás interne. (So záujemcami o poloexternú, či externú spoluprácu sa o odmene budeme baviť v rámci osobných pohovorov.) Tvoja výplata sa ale bude odvíjať od tvojej snahy, kvality a efektivity práce či pracovnej morálky. V prípade nadštandardných pracovných výkonov na teba čaká aj funkčná štruktúra odmien

Naša kancelária je vybavená nekončiacou zásobou kávy, organizujeme firemné raňajky, chodíme spolu na Lasergame a podnikáme aj iné aktivity.

Ponúkame ti flexibilný pracovný čas. Začať môžeš kedykoľvek medzi 7:00 – 9:00 ráno. K začiatku svojho dňa pripočítaj 8 hodín a hor sa domov. Deadliny sú však pre nás kľúčové a svoju prácu musíš odovzdávať načas.

 

Výber vhodných kandidátov

Vhodných kandidátov na pozíciu web špecialistu budeme vyberať na základe životopisov a motivačných listov ktoré obdržíme a zadania, ktoré budeš musieť vypracovať. Adresa na zasielanie je laverde@laverde.sk

S tvojim nástupom do práce sa ti vieme prispôsobiť. Ozvi sa nám a radi sa s tebou porozprávame pri šálke kávy.

Už teraz sa tešíme na tvoj životopis a motivačný list, ďakujeme za tvoj čas a dúfame, že sa uvidíme na pohovore.