Hľadáme web špecialistu

Web špecialista

Ahoj.

Zdraví ťa tím La Verde. Do nášho mladého a kreatívneho tímu hľadáme web špecialistu. Máš skúsenosti s tvorbou a úpravou webov, nástrojmi na jeho správu a si schopný rýchlo sa učiť v dynamickom a kreatívnom prostredí? Určite čítaj ďalej, lebo máme pre teba skvelú ponuku.

 

Kto sme my?

Sme digitálna marketingová, reklamná a eventová agentúra v Martine, ktorá svojou prácou dáva najavo, že kvalita a kreativita sa dá nájsť aj na strednom Slovensku.   

Sme jednou z mála agentúr, ktorá ponúka klientovi vlastnú produkciu a komplexné služby pod jednou strechou. Rôzne aktivity spojené s digitálom teda nemusí outsourcovať z rôznych firiem a agentúr.

Tvoríme weby, spravujeme sociálne siete, pracujeme na kreatíve, video a foto produkcii, vymýšľame stratégie, organizujeme eventy a konferencie, …

Sme fullservisové externé marketingové oddelenie k službám klienta.

„Fullservisové externé marketingové oddelenie k vašim službám.“ – La Verde s.r.o.

 

Kto u nás pracuje?

Ako sme už spomínali, u nás pracujú všetci odborníci pod jednou strechou a v jednom open office. Nájdeš tu šikovných grafikov, fotografov, web developera, social media manažéra, event manažérov. Čo nás ale spája je chuť učiť sa, objavovať nové a hlavne túžba napredovať a neustále sa zlepšovať.

Ak chceš vedieť ako vyzeráme, klikaj O nás a pozri si náš Instagram.

 

Čo očakávame od teba?

Hľadáme web špecialistu, ktorý preukáže schopnosť rýchlo sa učiť, porozumieť kódom a pomáhať nám budeš hlavne s úpravami v systéme WordPress.

Mal by si ovládať základy HTML a CSS, PHP a zíde sa ti aj prax s databázami a ftp. Potrebovali by sme od teba aj skúsenosti so základmi online marketingu, aby si vedel, ktoré nástroje je potrebné prepojiť s webmi (Google Analytics, Facebok Pixel, Hotjar a pod.) Rovnako bude výhodou, ak ovládaš nástroje SEO. Nemusíš sa teda báť, žeby ťa tu čakal jeden projekt a stereotyp. Pracuješ na weboch viacerých klientov.

Ak máš skúsenosti s riadením e-shopov, bude to pre teba veľkou výhodou.

Očakávame však, že sa nebudeš báť nových výziev a v prípade potreby budeš ochotný podporiť svojich kolegov a tím, a že budeš mať záujem nazrieť aj do fachu svojich spolupracovníkov.

 

S čím môžeš za svoju prácu počítať?

Áno, konečne sa dostaneme aj k finančnej odmene za tvoju prácu. Na začiatok ti ponúkame plat 770 € mesačne. Tvoja výplata sa ale bude odvíjať od tvojej snahy, kvality a efektivity práce či pracovnej morálky. V prípade nadštandardných pracovných výkonov na teba čaká aj funkčná štruktúra odmien.

Naša kancelária je vybavená nekončiacou zásobou kávy, organizujeme firemné raňajky, chodíme spolu na Lasergame a podnikáme aj iné aktivity.

Ponúkame ti flexibilný pracovný čas. Začať môžeš kedykoľvek medzi 7:00 – 9:00 ráno. K začiatku svojho dňa pripočítaj 8 hodín a hor sa domov. Deadliny sú však pre nás kľúčové a svoju prácu musíš odovzdávať načas.

 

Výber vhodných kandidátov

Vhodných kandidátov na pozíciu web špecialistu budeme vyberať na základe životopisov a motivačných listov ktoré obdržíme a zadania, ktoré budeš musieť vypracovať.

S tvojim nástupom do práce sa ti vieme prispôsobiť. Ozvi sa nám a radi sa s tebou porozprávame pri šálke kávy.

Už teraz sa tešíme na tvoj životopis a motivačný list, ďakujeme za tvoj čas a dúfame, že sa uvidíme na pohovore.