E-COMMERCE

UŽ ZORGANIZOVANÝ EVENT

#6

E-COMMERCE

LAVERDE e-commercePripravili sme pre vás špeciálny seminár s názvom E-commerce: Povinnosti predajcu a ochrana spotrebiteľa. Seminár organizujeme v spolupráci s Európskym spotrebiteľským centrom v Slovenskej republike, Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky a firmou Candid Solutions s.r.o.

CIEĽ SEMINÁRA:
Predstavenie a priblíženie povinností predajcov vo vzťahu k spotrebiteľom, ktoré vyplývajú z Občianskeho zákonníka. Dozviete sa čo musíte ako predajca spĺňať a na čo by ste mali dať pozor. Súčasťou semináru bude aj prípadová štúdia nášho klienta (e-shopu s detskými elektrickými autíčkami), prostredníctvom ktorej vám predstavíme rebranding klienta a marketingovú stratégiu komunikácie spolu s jej výsledkami. Nebude chýbať ani priestor na diskusiu.

TEMATICKÉ OKRUHY, KTORÝM SA BUDEME VENOVAŤ:
– povinnosti predajcov vo vzťahu k spotrebiteľom
– ochrana spotrebiteľa
– alternatívne riešenie spotrebiteľských sporov

PRE KOHO JE SEMINÁR URČENÝ:
Seminár je primárne určený pre konateľov a zamestnancov spoločností, ktorí sú v kontakte so spotrebiteľmi. Užitočný je však pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o oblasť e-commerce.

HOSŤ:
Spíkrom na seminári bude Mgr. Katarína Zalaiová, ktorá pôsobí ako právny poradca Európskeho spotrebiteľského centra v Slovenskej republike.

Prípadovú štúdiu predstavia naši kolegovia Director of Digital Marketing Ľuboš Mičenec a Social Media Manager Ivana Hlinková

VSTUP:
Seminár je bezplatný. Je však potrebné registrovať sa mailom na workshop@laverde.sk. Napíšte nám počet miest, ktoré si chcete zarezervovať a my vám obratom pošleme potvrdzujúci e-mail.

MIESTO: Café Pasáž

DÁTUM: 6.6.2018

ČAS: 13:00