Life is better in bikinis #TAJMSY Questions #2

10. júla 2018 Zverejnil laverde In Online Marketing,Videoblog

Life is better in bikinis? “Celý názov je braný s nadsázkou a reprezentuje môj Bali život, ktorý si žijem už tretím rokom.”

Pozrite si rozhovor s mladou slovenskou blogerkou, podnikateľkou a influencerkou, ktorá sa rozhodla žiť svoj sen na Bali.

 

Life is better in bikinis

@life_is_better_in_bikinis #Tajmsy

Za projektom Life is better in bikinis sa ukrýva Košičanka Juliana Antožyová, ktorá sa počas dovolenky zamilovala do Bali natoľko, že sa tam rozhodla žiť. Juliana sa na Bali venuje vlastnej značke a e-shopu GadoGado, na ktorom predáva kabelky, peňaženky a dámske módne doplnky. Tieto produkty vyrába priamo na Bali v spolupráci s malou lokálnou manufaktúrou.@life_is_better_in_bikinis #Tajmsy Questions

Okrem toho píše vlastný cestovateľský blog, cvičí jógu, cestuje a všetky tieto zážitky uchováva na svojom Instagrame, kde má už viac ako 16-tisíc folowerov. Ako Juliana sama povedala, po práci v oblasti HR pracovne vyhorela a preto sa rozhodla pre dobrodružný stýl života na Bali. Pozrite si rozhovor s Julianou, kde sa dozviete, koľko krajín už precestovala, ako sa žije a podniká na Bali a čo plánuje do budúcnosti.

VIDEO @life_is_better_in_bikinis