Akadémia Plus

#sociálne siete #web #foto #video #obsahový marketing

Všade kam sa pozriete, uvidíte prácu lavengerov

Medzi našich klientov, ktorým zabezpečujeme marketingový fullservis patrí aj vzdelávacia spoločnosť Akadémia Plus.

Webová stránka 


Web www.vzdyviac.sk sme u nás vytvorili a naďalej ho technicky aj obsahovo spravujeme. Pod tento projekt spadajú všetky oddelenia nášho klienta, ako je Akadémia Plus, Profi Plus a pod.
Prezentačná stránka slúži všetkým ľuďom, ktorí sú súčasťou firmy, ale aj bežným ľuďom, ktorí sa chcú dozvedieť nové informácie z oblasti finančníctva a ekonomiky. 

Obsahový marketing


Náplňou práce nášho tímu je pravidelná tvorba obsahu na blog klienta. Okrem výstupov v textovej či grafickej podobe zabezpečujeme takisto komplexnú video výrobu. Obsahovému marketingu tak dávame rôzne podoby a formy, s cieľom pokryť viacero marketingových kanálov a využiť potenciál všetkých možností v online priestore.

💡 odkaz na blog
💡 odkaz na youtube kanál

blog_vzdyviac
akademia_youtube
socialnesiete_vzdyviac

Sociálne siete


S vytvoreným obsahom pracujeme samozrejme aj v rámci sociálnych sietí. Vďaka rôzne zameraným kampaniam vieme osloviť rôznorodé publikum. Dôraz kladieme na odbornosť a profesionalitu, avšak ruka v ruke s jednoduchým a praktickým podaním informácii na témy finančnej gramotnosti. V súlade s mottom klienta “finančná gramotnosť do každej rodiny.

💡 odkaz na Facebook
💡 odkaz na Instagram

 

Emailový marketing


Áno, pre klienta obsluhujeme aj jeden z najstarších marketingových kanálov. No ako každý správny marketér vie, emailový marketing dokáže byť jeden z najúčinnejších nástrojov.

“Email has an ability many channels don’t: creating valuable, personal touches – at scale.” – David Newman

 

Eventy, foto, video


Keď hovoríme fullservis, tak pri klientovi Akadémia Plus myslíme naozaj marketing v jednom balíku.

Konferencie, teambuildingy, live vysielania, webináre a ďalšie offline či online udalosti pre klienta tvoríme v rámci našej druhej firmy La Verde Events.  

Vieme zabezpečiť event od technických záležitostí, cez tie obsahové až po foto a video dokumentáciu, príp. livereport na sociálne siete.