VÁM

#MARKETING #FULLSERVICE

Sme vaše externé marketingové oddelenie

Zanalyzujeme, navrhneme a zrealizujeme vhodnú marketingovú stratégiu pre vašu firmu či projekt. Vďaka tímu marketérov, grafikov, analytikov, fotografov, kameramanov či copywriterov bude postarané o každú časť online aj offline marketingu.

#SOCIÁLNE SIETE #FACEBOOK #INSTAGRAM #ADS

Správa sociálnych sietí a kampaní

Nepodceňujte silu sociálnych sietí. S dobre nastavenou komunikačnou a obsahovou stratégiou patria sociálne siete k najsilnejším kanálom online marketingu. Kompletnú tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí, prípadne kampaní, vám vieme zabezpečiť, aby ste sa vy mohli venovať rozvoju vašej firmy. 

#WEB #ESHOP

Návrh, tvorba a správa webových stránok

Rukami našich webdeveloperov prešla stovka internetových stránok rôzne charakteru, zamerania či dizajnu. Už do pár týždňov môžete mať úplne novú prezentačnú stránku svojej firmy. Zveriť nám však môžete aj náročnejšie projekty, príp. vytvoríme redizajn vašej starej stránky a dodáme jej moderný vzhľad.

#MARKETING #MLM

Online a offline formy marketingu pre MLM

Medziročný nárast nášho klienta o 22% už druhý rok za sebou odzrkadľuje skutočnosť, že interný marketing pre MLM spoločnosti naozaj stojí za to. Sme jediní na trhu zaoberajúci sa touto problematikou. Dohodnite si s nami stretnutie a zvýšte rast svojej firmy.

#FOTO #VIDEO #KREATÍVA

Foto & Video & Kreatíva

Vďaka vlastnej profesionálnej technike vám vieme pripraviť portrétové fotografie zamestnancov, fotky z exteriéru, interiéru či produktové fotografie. Obrátiť sa na nás môžete aj s dopytom na video, ktoré by ukázalo všetky vaše kvality, prednosti a konkurenčné výhody, prípadne odkomunikovalo určitý príbeh. Vymyslíme myšlienku, text a scenár, zabezpečíme dabing a kompletnú výrobu.

#GOOGLE ADS #PPC #SEO #VÝKONNOSTNÝ MARKETING

Technický marketing v našich rukách

Online marketing je často hra čísel. A dosahovať kladné výsledky marketingových aktivít je cieľom všetkých podnikateľov. Zabezpečíme vám potrebné podoby výkonnostného marketingu, doladíme webovú stránku, SEO, a zastrešíme Google Ads. 

ironman-clear
#FOTO #VIDEO #RÉŽIA #VÝROBA #ŽIVÝ PRENOS

Akčné eventy

 

Plánujete organizovať výročnú konferenciu pre svojich zamestnancov alebo akcionárov vašej firmy? Nechajte to na nás, my sa o všetko postaráme. Zastrešíme organizáciu eventu, zabezpečíme speakrov, hostestky, ozvučenie, osvetlenie, produkciu, fotokútik profesionálne foto a video.

Potrebujete pomôcť s marketingom vašej firmy?