VÁM

tvorba e-shopov a webových stránok
efektívna správa sociálnych sietí
výkonnostný marketing (PPC, SEO, email marketing...)
tvorba obsahu (blogy, vlogy, infografiky, letáky, brožúry...)
profesionálne fotenie a videoprodukcia
vytvorenie korporátnej identity
FULLSERVICE

Sme vaše externé marketingové oddelenie

Poskytneme vám 24-hodinovú podporu, konzultácie, pomoc našich grafikov, copywriterov, fotografov, kameramanov a marketingových špecialistov. Obráťte sa na nás s čímkoľvek. Spoločne zanalyzujeme, navrhneme a zrealizujeme vhodnú marketingovú stratégiu pre vašu firmu či projekt.

MARKETING PRE MLM

Podporný marketing pre MLM? Zbytočnosť?

Medziročný nárast nášho klienta o 22% už druhý rok za sebou hovorí opak. Sme jediná spoločnosť na trhu zaoberajúca sa touto problematikou a vieme ako na to! Príďte k nám na kávu a zvýšte rast svojej MLM spoločnosti.

SOCIÁLNE SIETE

Tvorba, správa a moderovanie

Kompletná tvorba obsahu a správa sociálnych sietí. Stále podceňujete silu sociálnych sietí? Neviete ako na to? Nemáte čas? Nemáte obsah? Nechajte to na nás. Obsah vymyslíme a vytvoríme. A Vy sa venujte svojej firme a Vaším aktivitám.

*Mimochodom na Instragrame je už viac ako 1 000 000 slovákov. Vy tam stále nieste?

PROFESIONÁLNE VIDEO

Video & Kreatíva

Chceli by ste video, ktoré by vaším zákazníkom predstavilo váš výrobok, službu alebo vašu firmu? Video, ktoré by ukázalo všetky vaše kvality, prednosti a konkurenčné výhody vášho produktu? Poďme na kávu, predstavte nám váš produkt a všetko ostatné nechajte na nás. Vymyslíme myšlienku, text a scenár, zabezpečíme dabing a kompletnú výrobu.

POTREBUJETE PORADIŤ?