Naša história

Stručná história vzniku našej digitálnej agentúry. Najznámejší technologický giganti vznikli v garáži.
Tu sa ale líšime, my sme z pivnice! Až potreba internetu nás vyhnala na zemský povrch.

rok 2007

Každý sám za seba

Obdobie, kedy každý z troch našich CEOs pracoval sám na seba. Navzájom si boli mierumilovnou konkurenciou. Fotenia, videotvorba, začiatky digitálnej prezentácie troch živnostníkov...

rok 2015

Ideme do toho spoločne

Takmer 10 rokov podnikania samých na vlastnú päsť. Slovo dalo slovo a ideme do vôd marketingu a reklamy spoločne. V hesle: viac hláv = viac rozumu = viac práce = viac klientov.

rok 2016

Máme svoj office

Sťahujeme sa, vychádzame na zemský povrch a cítime prvé lúče svetla. Máme svoje prvé priestory. Voláme na stretnutia prvých klientov a dokonca máme aj svoj kávovar.

rok 2017

Tím La Verde Digital

Naberáme do dobrodružstva prvých kolegov. Sťahujeme sa do väčšej kancelárie, časom ich máme dve, nová kanvica, tabule na brainstorming a kopa kopa kávy. Radosť žiť a pracovať.

rok 2018

Vznik La Verde Events s.r.o

Rastieme a spúštame eventovú časť našej firmy - La Verde Events. Pokrývame pre klientov FULLSERVIS. Vlastníme funkčnú klimatizáciu.

rok 2020

Rok v znamení homeofficu

Nástupom COVID-u z veľkej časti pracujeme z homeofficov. Nepoľavujeme, hľadáme nové možnosti ako sa ešte viac presadiť v online - eventy, konferencie, livestreamy. V digitále pomáhame postihnutým klientom v gastre a hotelierstve.

rok 2022

Naspäť do nového normálu

Vraciame sa do officu, jednu jeho časť rekonštrujeme na ateliér s podcastovým štúdiom. Makáme na plné obrátky, čoho výsledkom je, že sme sa ku koncu roka stali Google Partnerom.

rok 2007

Každý sám za seba

rok 2015

Ideme do toho spoločne

rok 2016

Máme svoj office

rok 2017

Tím La Verde Digital

rok 2018

Vznik La Verde Events s.r.o

rok 2020

Rok v znamení homeofficu

Nie ročné, ale intenzívnejšie dianie o našej firme predstavujeme na sociálnych sieťach. Sleduj nás. 😉