Total Green

#korporátna identita #sociálne siete #kampane

KORPORÁTNA INDENTITA

Firme Total Green s.r.o sme vytvorili novú brandovú identitu. V úvodnej fáze sme klientovi dali na výber z viacerých nákresov od nášho grafika. Zvolením námetu, ktorý sa klientovi najviac páčil, sa náš grafik pustil do komplexného dizajn manuálu. Ten je teraz k dispozícii klientovi pre všetky propagačné aktivity, od webu, vizitiek, brožúr, až po aktivity v marketingu, ktoré zastrešujeme v La Verde. 

(Viete, že “verde” znamená po španielsky “zelená”? Táto symbióza s firmou Total Green je tak naozaj dokonalá. 😉 ) 

ONLINE MARKETING


Byť vidieť. A to v tom najlepšom a najkrajšom svetle. Práve s touto myšlienkou sme sa pustili do spolupráce v rámci sociálnych sietí. Prezentujeme firmu po stránke profesionality a dobre odvedenej práce s dizajnovaním a údržbou záhrad. 

Facebook | Instagram

Keďže sociálne siete nie sú o tvrdom predaji, v rámci obsahového plánu pracujeme aj so vzdelávacími kampaňami pre bežných ľudí – nadšených záhradkárov. Svoje miesto v rámci publikačného kalendára majú aj rôzne interaktívne posty pre zvyšovanie interakcie na stránke a zapájanie fanúšikov do diania.

OFFLINE MARKETING


Sme zástancami toho, aby boli všetky marketingové aktivity prepojené. Aj preto s klientom držím jednotnú vizuálnu identitu firmy naprieč online aj offline marketingom. Príjemným farbám, ktoré tvoria korporátnu identitu nachádzame miesto všade tam, kde je to vhodné a prospešné. Cieľom je zostať v pamäti ľuďom s rovnakou emóciou v rámci všetkých kanálov reklamy a propagácie.